Klamerka Snappi – Szara, rozmiar 2

11,00 

Klamerka Snappi – rozmiar 2

Na stanie

SKU: 76C0-2848E Kategorie: , ,

Klamerka Snappi® ma nowoczesny wygląd i zawsze będzie na nie zapotrzebowanie, bo dzieci nieustannie rodzą się. Wykonana jest z rozciągliwego i nietoksycznego materiału termoplastycznego (TPU). Ma kształt litery "T" z niewielkimi ząbkami na każdym końcu. Ząbki te zahaczają o tkaninę pieluszki zapewniając solidne ułożenie pieluszki i swobodę ruchów Twojemu dziecku. Klamerka w kolorze brzoskwiniowym. Wszystkie klamerki barwione są barwnikami spożywczymi, a więc są w pełni bezpieczne. Klamerka ma około 150 mm długości (rozmiar 2)

Wzór: Szara

 

Jak korzystać z klamerek Snappi?

Przed pierwszym użyciem rozciągnij nieco Snappi. Takie rozciąganie stymuluje pamięć materiału do powrotu do pierwotnego kształtu, a przez to klamerka będzie ściągała pieluszkę do środka trzymając ją solidnie. Dodatkowo bardziej elastyczna klamerka Snappi® jest zwyczajnie łatwiejsza w użyciu.

Aby rozciągnąć trzymaj jedną ręką środek a drugą ręką złap przy końcu uważając na ostre ząbki i pociągnij. Nie trzymaj Snappi® za dziurki! Powtórz tę czynność około 10 razy dla każdego z 3 ramion. W trakcie zauważysz, że materiał staje się bardziej miękki i elastyczny. Po wstępnym rozciągnięciu klamerka jest gotowa do użycia.

 

Zakładanie klamerki Snappi

Przytrzymując pieluszkę w miejscu jedną ręką przymocuj Snappi® drugą ręką w 3 prostych krokach:

Innymi słowy klamerka powinna zmienić się z kształtu litery "T" na "Y"

Przy mocowaniu klamerki trzymaj ją za ramię. NIE WOLNO ciągnąć za pętelki. Służą one do zabezpieczenia ząbków kiedy klamerka nie jest w użyciu. Przekłada się pętelkę przez ramię i zakrywa ząbki.

Ostrzeżenia:

♥ Snappi to nie zabawki! Trzymaj je poza zasięgiem dzieci, kiedy nie są używane. Jeśli zauważysz uszkodzenie wymień klamerkę. Nie używaj Snappi® przy dzieciach, które potrafią odpiąć klamerkę lub zdjąć pieluszkę. Snapki powinny być zapinane przez dorosłych. Zawsze zakładaj otulacz na pieluszkę spiętą Snappi®. Nie wystawiaj Snappi® na dłuższe działanie promieni słonecznych gdyż może to osłabić materiał.

♥ Pielęgnacja: Klamerki Snappi® należy czyścić w gorącej wodzie z dodatkiem mydła. Nie należy ich prać z      pieluchami w pralce, bo ząbki mogą uszkodzić pieluszki. Uwagi:

♥ Jakiekolwiek rozdarcie w klamerce może prowadzić do oddzielenia się jej części i powstania ryzyka połknięcia.

♥ Nie rozcinaj swojej Snappi® gdyż może to stworzyć słabe miejsca w niej. Nie ciągnij klamerki za kółka podczas zakładania, bo może spowodować to uszkodzenie. Używaj płaskich, solidnych elementów. Przed każdym użyciem sprawdź czy klamerka Snappi® nie ma uszkodzeń lub śladów zużycia.

Informacje dodatkowe

Waga 0,1 kg
Producent

Snappi

Zakupy

Formy płatności

Koszty dostawy

Zwroty i reklamacje

Regulaminy

Polityka prywatności

Moje konto

Moje zamówienia

Koszyk

O nas

Poznajmy się

Kontakt

Zapisz się do newslettera